תרומה לקהילה

האנטר ישראל

מגמה ירוקה

נושמים ירוק, חושבים רחוק: התמיכה במאבק בזיהום מפרץ חיפה

בשנים האחרונות, אנחנו תומכים במאבק האזרחי להבראת מפרץ חיפה. עד היום, עזרנו למגמה ירוקה ולעמותות נוספות בקמפיינים במרחב הציבורי וברשתות החברתיות, במימון ובהשתתפות פעילה בהפגנה לקראת הדיון בכנסת על הבראת מפרץ חיפה, מימון הסעות של פעילים להפגנות, סיוע מקצועי עם הכלים שלנו להקמת התשתית לפעילויות השונות ותרומות נוספות במטרה להעלות את הנושא לדעת הקהל הציבורית ולפעול לשינוי במדיניות הממשלה.

אנחנו מאמינים שהאנושות הנה חלק בלתי נפרד מהסביבה וכי ערכי המגמה הירוקה מחזקים את השקפתנו, צדק חברתי וסביבתי הן מטרות שאנו חייבים להשיגן. בדיוק כמו שאנחנו שואפים שכל רכיב בכל כלי עבודה שאנו מייצרים יהיה מותאם ומקצועי ברמה הכי גבוהה, אנחנו מאמינים ותומכים בעובדה שגם כל מרכיבי הסביבה צריכים להיות מטופלים באופן שווה ולתת זכות לחיות לשגשג.

גלריה

פאראגוטראלי

פאראגרוטראלי - בונים מכוניות מיוחדות לילדים מיוחדים

 

שילוב של נהיגה ומגבלה הוא לא שילוב שאנו שומעים ביום יום. כבר מאז ששמענו לראשונה על הפרויקט ומטרתו - לאפשר לילדים עם מגבלויות להשתלב בעולם הטכנולוגיה ומהכונאות יחד עם אירועים מרגשים במיוחד, אנחנו לוקחים חלק בעזרה בקמפיינים במרחב הציבורי, במימון, השתתפות פעילה ובסיוע מקצועי עם הכלים שלנו להקמת תשתית לפעילויות שונות ולהקמת האירועים המרגשים הללו. 

אנחנו מאמינים ומרגישים שהפרויקט הולך יד ביד עם הערכים שלנו בהאנטר שמנחים אותנו ביום יום. אחד הערכים הבולטים שלנו הוא הקשר שלנו עם השטח - עם האנשים שמאחורי הכלי עבודה. מתוך ההיכרות שלנו עם הצרכים של הילדים והפאראגרוטראלי אנחנו מקפידים להיות שותפים מלאים שיתנו לילדים את החוויה המלאה.