על האנטר

איך הכל התחיל

נעים להכיר, אנחנו Hunter מותג כלי עבודה לבעלי מקצוע, לחובבים ובעצם… לכל אחד ואחת. בכל כלי שלנו הושקעו המון מחשבה ותכנון, כך שהוא יתאים במדויק לצורך שלו, לצורך שלכם. במילים אחרות: ספרו לנו מה אתם הולכים לעשות, ונספר לכם באיזה כלי עליכם לבחור. 

Hunter נוסדה בשנת 2002 על ידי אנג. יו גואנמין (ג'ף). לאחר שנים רבות בעסקי הכלים, החזון של ג'ף היה מאז ומתמיד ליצור כלים באיכות גבוהה אך במחיר הוגן, המתאים לכל כיס. יחד עם המומחים הטובים ביותר בתחום, החליט להקים מותג משלו - Hunter. המותג יצא למסע אחר החלקים הנכונים, המכונות הכי טובות ומקצועיות, ואת המקום הנכון להגשמת החזון. כיום, צוות Hunter מורכב ממהנדסים, טכנאים, מעצבים ומתרגמים מרחבי העולם, המוקדשים למציאת השילוב הנכון לכלי הנכון. ממיסב המחט הקטן ביותר ועד ללוח המחשב הגבוה ביותר, מהגבופן הקטן ביותר בקופסא ועד למבחן הסיבולת המורכב ביותר - Hunter מקדישה את כולה בכדי להביא ללקוחות הנאמנים שלו את הכלים הטובים ביותר עבור התמורה הטובה ביותר. מעל הכל, החזון של ג'ף תמיד היה להיות מחויב לשירות הטוב ביותר. ב - Hunter משקיעים כל הזמן בתמיכה טכנית ובהכשרת טכנאים, תוך הבנת הצרכים של לקוחותינו השונים. אנחנו מוכרים ליותר מ-10 מדינות ( ובתקווה להמשיך לצמוח ולגדול) במשך למעלה מ-15 שנים.

היום, Hunter הפכה להיות מתחברה גדולה בכל קטגוריית כלי עבודה חשמלים.

כלים שיעזרו לך להצליח

אנחנו כאן בשבילך מהרגע שקנית את הכלי ועד לסיבוב הבורג האחרון! כשכלי העבודה מתאים לך כמו כפפה ליד, אנחנו מרוצים.

אין דבר שמשמח אותנו כמו אבק ונסורת שעפים באוויר, רעשים של קידוח או של חיתוך בכלי עבודה עוצמתיים. את האהבה שלנו אנחנו מתרגמים לכלים שיעזרו לך להצליח, לא משנה מה המטרה שלך.

Hunter מלווה אותך לעבר המטרה - במידה ויש לך שאלה לגבי כלי שרכשת או כלי שסיקרן אותך ותירצה לשמוע עוד, זו ההזדמנות לפנות אלינו! 

מגוון ענק של כלים

כלים נטנעים

כלי בנזין

כלי גינון

OUTDOOR

גלריה