על האנטר

איך הכל התחיל

נעים להכיר, אנחנו Hunter מותג כלי עבודה לבעלי מקצוע, לחובבים ובעצם… לכל אחד ואחת. בכל כלי שלנו הושקעו המון מחשבה ותכנון, כך שהוא יתאים במדויק לצורך שלו, לצורך שלכם. במילים אחרות: ספרו לנו מה אתם הולכים לעשות, ונספר לכם באיזה כלי עליכם לבחור. 

Hunter נוסדה בשנת 2002 על ידי אנג. יו גואנמין (ג'ף). לאחר שנים רבות בעסקי הכלים, החזון של ג'ף היה מאז ומתמיד ליצור כלים באיכות גבוהה אך במחיר הוגן, המתאים לכל כיס. יחד עם המומחים הטובים ביותר בתחום, החליט להקים מותג משלו - Hunter. המותג יצא למסע אחר החלקים הנכונים, המכונות הכי טובות ומקצועיות, ואת המקום הנכון להגשמת החזון. כיום, צוות Hunter מורכב ממהנדסים, טכנאים, מעצבים ומתרגמים מרחבי העולם, המוקדשים למציאת השילוב הנכון לכלי הנכון. ממיסב המחט הקטן ביותר ועד ללוח המחשב הגבוה ביותר, מהגבופן הקטן ביותר בקופסא ועד למבחן הסיבולת המורכב ביותר - Hunter מקדישה את כולה בכדי להביא ללקוחות הנאמנים שלו את הכלים הטובים ביותר עבור התמורה הטובה ביותר. מעל הכל, החזון של ג'ף תמיד היה להיות מחויב לשירות הטוב ביותר. ב - Hunter משקיעים כל הזמן בתמיכה טכנית ובהכשרת טכנאים, תוך הבנת הצרכים של לקוחותינו השונים. אנחנו מוכרים ליותר מ-10 מדינות ( ובתקווה להמשיך לצמוח ולגדול) במשך למעלה מ-15 שנים.

היום, Hunter הפכה להיות מתחברה גדולה בכל קטגוריית כלי עבודה חשמלים.

כלים שיעזרו לך להצליח

אנחנו כאן בשבילך מהרגע שקנית את הכלי ועד לסיבוב הבורג האחרון! כשכלי העבודה מתאים לך כמו כפפה ליד, אנחנו מרוצים.

אין דבר שמשמח אותנו כמו אבק ונסורת שעפים באוויר, רעשים של קידוח או של חיתוך בכלי עבודה עוצמתיים. את האהבה שלנו אנחנו מתרגמים לכלים שיעזרו לך להצליח, לא משנה מה המטרה שלך.

Hunter מלווה אותך לעבר המטרה - במידה ויש לך שאלה לגבי כלי שרכשת או כלי שסיקרן אותך ותירצה לשמוע עוד, זו ההזדמנות לפנות אלינו! 

מגוון ענק של כלים

כלים חשמליים

כלים נטנעים

כלי בנזין

כלי גינון

OUTDOOR

מה שמייחד אותנו

מאות אלפי אנשים בוחרים להחזיק בכלי העבודה של Hunter מידי יום. אלה הערכים שמנחים אותנו יום יום, בזמן אנחנו דואגים להביא לכם כלי עבודה שלא תרצו לעזוב:
איכות

תהליך ייצור כלי העבודה שלנו מתחיל עוד לפני הפיתוח, בקשר שלנו עם השטח, אתכם - האנשים שמאחורי כלי העבודה. מתוך ההיכרות שלנו עם הצרכים שלכם אנחנו מקפידים לייצר כלי עבודה איכותיים, אמינים ועמידים - שיעשו את העבודה בדרך הטובה ביותר.

שירות

כמונו, בני האדם, גם לכלים שלנו אנחנו צריכים לדאוג בדיוק באותה דרך. ב-Hunter הכי חשוב לנו לספק לכם/ן את השירות המהיר ביותר, זמין והכי נוח, בכדי שאתם/ן תוכלו להמשיך להינות עם הכלי עבודה שרכשתם ולהמשיך לעבוד, בשיא הכח!

מחירים תחרותיים

בעולם של היום, אין סיבה שלא תפגשו על המדף כלי עבודה מצויינים - במחירים טובים. כדי שתוכלו לקדוח, לנסר ולהבריג בקלות ובשיא היעילות.

מגוון עצום של כלים בעבודה

לנו ב-Hunter יש מגוון רחב של כלי עבודה, מכל הסוגים, בעוצמות שונות ולכל מטרה, מהמברג הידני ועד הפטישון המקצועי. יש לנו את הכלי שיעשה את העבודה, בוודאות - נשאר לך רק לבחור. 

גלריה